Пільга є, а права на безкоштовний проїзд немає…На гарячу лінію радіостанції Богуслав-FM звернулися занепокоєні батьки школярів. Мовляв, їхніх дітей з посвідченням про статус багатодітної сім’ї, богуславські перевізники відмовляються возити безкоштовно. В ситуації розбиралися наші кореспондентки.
Пільга є, а права на безкоштовний проїзд немає. Богуславські маршрутки відмовляються брати пільговиків
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/79223472_452409738807121_4558254937343000576_n.jpg)