Громадські обговорення щодо приєднання Щербашинської сільради до однієї із громад Богуславського району відбулися напередодні. За перспективним планом Щербашинці мають приєднатися до Медвинської ОТГ. Втім з таким рішенням більшість селян не погоджуються. Тож на засідання приїхали представники обох громад. Що вдалося вирішити – далі у сюжеті наших кореспонденток.
50 голосів за приєднання до Богуславської ОТГ рішення Щербашенців
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/74453945_443787003002728_6955866713179029504_n-1568x1176.jpg)