В цій програмі “Територія митців”
звучатимуть пїсні у виконанні Мисайлівського гурту “Елегія”, а говорити будемо з його керівником, директором сільського будинку культури Наталею Науменко.
Територія митців. Наталя Науменко. Гурт “Елегія”
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/01/75021345_429949907719771_1292255990355329024_n.jpg)
В цій програмі “Територія митців”
звучатимуть пїсні у виконанні Мисайлівського гурту “Елегія”, а говорити будемо з його керівником, директором сільського будинку культури Наталею Науменко.