Чи передадуть з підпорядкування району у Богуславську ОТГ школи, дитсадки, медзаклади та культурні установи? І чи вдасться на місцевій тепломережі запустити котел на соняшниковому лушпинні та зменшити тарифи на тепло? Ці питання обговорювали напередодні на засіданні комісії Богуславської районної ради з питань комунальної власності. Про підсумки зустрічі – у сюжеті наших кореспонденток.
Як відбувається перехід комунального майна району у власність Богуславської ОТГ
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/73192898_424825068232255_4797003682472263680_n.jpg)