Центр комп’ютерної грамотності для літніх людей з‘явиться незабаром у Миронівці. Таке рішення ухвалила міськрада. Водночас навчатися безкоштовно англійської миронівчани не зможуть – відповідну ініціативу депутати відхилили. Дещо проблематично тепер буде і використовувати електронні петиції для впливу на владу. Про все докладніше – у сюжеті нашого кореспондента Сергія Ситника.
Літні люди за комп’ютерами, ні безкоштовному навчанню англійській і не тільки. Результати засідання депутатів Миронівської ОТГ
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/73533020_423487091699386_1452940548078829568_n.jpg)