В цій програмі “Територія митців”
ми говоримо з студентом Богуславського гуманітарного коледжу ім.Нечуя-Левицького Антоном Пузатко. Так як він грає на саксофоні то нас чекає два вечори саксофонної музики!
Територія митців. Антон Пузатко
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/01/73068410_415895865791842_4476770611644858368_n.jpg)
В цій програмі “Територія митців”
ми говоримо з студентом Богуславського гуманітарного коледжу ім.Нечуя-Левицького Антоном Пузатко. Так як він грає на саксофоні то нас чекає два вечори саксофонної музики!