Три села Богуславського району: Іванівка, Михайлівка та Олексіївка напередодні приєдналися до Миронівської ОТГ. Окрім того і в сусідній Вільховецькій сільській раді наразі йде дискусія щодо цього питання. Тож ми вирішили дізнатися, які настрої у жителів Москаленок. Адже саме це село знаходиться між двома вогнями. А у майбутньому географічно ризикує опинитися поміж сусідами, які можуть примкнути до Миронівки. Деталі у сюжеті наших кореспонденток:
Москаленки між двома вогнями. Частиною якої ОТГ прагнуть бути місцеві жителі?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/72576231_415154559199306_1027940108071862272_n-1568x1108.jpg)