Мережа Facebook за 15 років стала не лише майданчиком для спілкування, а й джерелом отримання інформації, важелем впливу на громадську активність та навіть способом заробляти гроші. Втім наразі у соцмережі чимало і фейкових акаунтів, яким не варто довіряти. Як самостійно визначити ботів та як загалом до Фейсбуку ставляться богуславці далі у сюжеті наших кореспонденток:
Довіряй але перевіряй. Богуслав в соціальних мережах
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/72326297_413844775996951_6680683958046294016_n.jpg)