Богуславський гуманітарний коледж виховує у своїх стінах надзвичайно талановитих і сильних хлопців. На своєму рахунку вони мають безліч титулів і нагород, неодноразово здобували першість в різних змаганнях та представляли Київщину на міжнародній арені. Про гордість Богуславського гуманітарного коледжу імені Івана Нечуя-Левицького у сюжеті нашої кореспондентки Ірини Войцехівської:
Жодного чемпіонату без медалі. Знайомство з богуславськими чемпіонами
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/72132985_409117766469652_4802963353322389504_n-1568x1108.jpg)