Заробітньої платні в 26 тисяч гривень голові Богуславської районної ради і його заступнику виявилось замало. Тому вони запропонували додати собі ще й премію – по 50% від окладу. З цим фактом можна було б миритись, якби чиновники справлялись зі своїми обов’язками. Проте через їхню діяльність наступна зима обіцяє буде холодною, як ніколи, для богуславців. І мова йде не про температуру повітря на вулиці. Хто відповідатиме, якщо місто залишеться без тепла? На якому етапі підготовка до опалювального сезону? А також чи буде у центру первинної медико-санітарної допомоги новий керівник? Такі основні питання розглядали депутати на сесії районної ради минулої п’ятниці. Чи вдалося прийняти важливі рішення, знають наші кореспонденти:
Підсумки сесії Богуславської райради
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/71488109_408497863198309_1925260365067714560_n.jpg)