Пісні біля вогнища, табори, спартакіади, піші мандри та мистецько-інтелектуальні змагання… Найбільша молодіжна організація в Україні – “Пласт” вже об’єднує понад 8 тисяч учасників різного віку. Цьогоріч стати пластунами зможуть і богуславці. Про створення організації у місті та про майбутні плани – у сюжеті нашої кореспондентки Ірини Войцехівської.
Як приєднатись до найбільшої скаутської організації країни?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/71184825_401121987269230_7689768335054995456_n.jpg)