І знову «Українка». Відділ освіти Богуславської райдержадміністрації уклав договір з постачальником харчування для вихованців ліцеїв та навчально-виховних комплексів. Ним знову стало Богуславське споживче товариство «Українка». Про тендер, конкурентів та подальше харчування в Богуславському районі дізнавалась наша кореспондентка Ірина Войцехівська.
Харчування школярів в Богуславському районі. «Українка» в черговий раз виграла тендер
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/70263666_393406564707439_2727513045679996928_n.jpg)