Успіхи нової української школи, розвиток інклюзивної освіти та оплата праці педагогів – такі основні питання підіймалися на щорічній серпневій педагогічній раді. Захід відбувся напередодні у відкритій освітянській студії на території Богуславського академічного ліцею №1. На ньому побувала наша кореспондентка Вікторія Дивнич.
Щорічна педагогічна нарада відбулась в Богуславському академічному ліцеї №1
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/69274557_387629621951800_5527426844694937600_n.jpg)