Миронівська громада стала найуспішнішою серед 124-ох ОТГ з населенням від 10 до 15 тисяч. Це випливає з висновків експертів, які проаналізували доходи жителів, рівень дотаційності бюджетів, вартість утримання чиновників та врахували питому вагу зарплат у видатках. Водночас не виключено, що фінансові показники миронівської громади можуть значно погіршитися. Адже нині ОТГ активно приймає на свій баланс проблемні активи. Докладніше про це – у сюжеті Сергія Ситника.
Проблеми Миронівської ОТГ
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/68709635_382768542437908_7353257681773133824_n.jpg)