Золотий вік богуславських ткаль. Міська фабрика художніх виробів «Перемога» ще кілька десятиліть тому була знаною далеко за межами України. Її вироби з оригінальними візерунками в чорних, червоних та синіх кольорах впізнавали по всьому Радянському Союзу і навіть за кордоном. В найкращі часи тут працювало понад 600 робітників. Міжнародні виставки та конкурси, соціалістичні перемоги та премії – те, що й досі пам‘ятають колишні працівники та богуславці старшого віку. Про створення та розквіт фабрики «Перемога», про її занепад та продовження ткацьких традицій – слухайте у ретро сюжеті нашої кореспондентки Ірини Войцехівської:
Назад в минуле. Фабрика художніх виробів “Перемога”
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/67472285_374351739946255_3660685215761694720_n.jpg)