Чи зможуть виконуючі обов’язки старост Богуславської ОТГ складати протоколи про адмінпорушення? Чи готові комунальні служби до роботи в осінньо-зимовий період? А також погодження режиму роботи закладів, що здійснюють продаж алкоголю … Такі та інші питання розглядали напередодні на першому засідання виконавчого комітету Богуславської міської ради. Детальніше у сюжеті нашої кореспондентки Ірини Войцехівської:
Результати засідання виконавчого комітету БМР
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/67174339_371118923602870_3972480612882710528_n.jpg)