Економічна спроможність регіону – ключовий фактор в процесі об’єднання громад та впровадження реформи децентралізації. А підприємства – це основа економіки регіону, адже, саме вони наповнюють місцеві бюджети, надають робочі місця і заробітні плати для громади. Ми продовжуємо цикл сюжетів про підприємства аби дослідити економічну спроможність Богуславської громади. Отже, про роботу Богуславського маслозаводу «Хеппі-Мілк плюс» дізнавалась наша кореспондентка Юлія Пахлеванян:
Економічна спроможність регіону. Маслозавод «Хеппі-Мілк плюс»
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/67056726_370256930355736_7039408852197965824_n.jpg)