Звітна прес-конференція міського голови Вячеслава Дяченка присвячена 100 дням від створення Богуславської ОТГ відбулась напередодні в Розкопанецькій сільській раді. На зустріч з головою громади були запрошені представники місцевих мас медіа. Зокрема, і наші журналісти ставили питання від слухачів радіостанції. Відповіді на найактуальніші – у сюжеті наших кореспонденток:
100 днів Богуславській громаді
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/04/74175416_419581708756591_1089565462771007488_n.jpg)