Чи розуміють на Богуславщині реформу децентралізації? Чи зуміють скористатися її перевагами після створення ОТГ? Та чи мудро нині управляють громадами сільські голови? Радіостанція «Богуслав-фм» вирішила дати відповіді на ці питання, проаналізувавши фінансові показники сіл нашого району. І не лише визначити передовиків та тих, хто пасе задніх, а й зрозуміти причини їхніх успіхів та невдач. Тож ми започатковуємо новий цикл сюжетів «Успішне село». Наша кореспондент Юлія Цісаренко першою вирішила відвідати Іванівку.
“Успішне село”. Іванівка
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/05/46499232_265884780792952_5356663239973273600_n.jpg)