В цій програмі “Територія митців” в нас буде можливість дізнатись більше про людину, ім’я якої відоме чи не всім жителям Богуславського району і не тільки. Нашим гостем сьогодні буде художній керівник і головний диригент капели імені Кошиця, доцент, заслужений діяч мистецтв України Олексій Юзефович. Його внесок в розвиток саме музичної творчості Богуславщини важко переоцінити.
Територія митців. Олексій Юзефович
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/01/35359356_182696622445102_5935653590575087616_n.jpg)