Його голос ви точно пізнаєте! Адже цей стиль художнього читання і неповторний тембр звучить на українській сцені вже 70 (!!!) років!
Цього тижня в селі Семигори відзначали 140 річницю написання повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». На святкуванні і побував цей майстер художнього слова, Герой України, Народний артист України Анатолій Паламаренко, разом з яким команда БогуславFM підготувала програму
“Територія митців”
.
![🎻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/1f3bb.png)
![🎻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/1f3bb.png)