Записки Мандрівниці. Ковалівка. Випуск №1

Село Ковалівка  знаходиться за 65 км від Києва. Засноване в 1501 році. Популярна легенда ніби молодий коваль  Мина Назаренко заклав хату, а поряд кузню. Омиває село річка Кам’янка, яка тут складається з каскаду ставків, що тягнуться в сусідні села Паляничинці та Кищинці. Іншими словами досить повноводна. Про резиденцію Засух складається два враження. Перше враження – це незвичне, охайне село, що вражає своїм центром.

  

 

Інші програми

  • 1000 дрібниць. Нашатирний спирт. Частина 1.
  • Записки Мандрівниці. Шарівський замок. Випуск №8

    Шарівський палац — білокам’яна будівля кінця ХІХ століття неоготичного стилю. Розташований у смт. ШарівкаБогодухівського району Харківської області. Також його ще називають Шарівський замок, «Цукровий замок», «Шарівська перлина». Шарівська садиба зовнішнім виглядом нагадує казковий замок. Це двоповерхова споруда білого кольору, оперезана карнизом, зі стрілчастими вікнами та балконом. Парадний вид прикрашають дві восьмигранні вежі, увінчані зубцями та шпилями. Час наклав на замок свій […]

  • Формула краси. Кава. Випуск №8

    Кава — напій, що виготовляється зі смаженого насіння плодів — «бобів» кавового дерева. Кава найбільше цінується через виражену збадьорливу дію, завдяки вмісту алкалоїдів кофеїну та теоброміну. Кава культивується з давніх часів і займає важливе місце в кулінарних традиціях багатьох культур світу. За деякими оцінками, кавовий напій є другою за об’ємами споживання речовиною на Землі після води.

  • Здоровий час. Продукти, що порушують травлення.
  • OnLine. Іграшка для японців.