16 07 2019

За підтримки Олександра Жукотанського відбувся футбольний турнір!

16 Липня 2019 17:41

Уся Миронівка очікувала на дійство, яке відбулося на міському стадіоні за підтримки кандидата в народні депутати Олександра Жукотанського. Сам Олександр Васильович із дитинства є палким прихильником спорту і здорового способу життя. Неодноразово виступав спонсором різних спортивних заходів, які відбувалися в Миронівці, постійно підтримує розвиток і популяризацію спорту серед дітей та молоді.

І ось нарешті фестиваль! На нього з’їхалися дитячі команди з Богуслава, Кагарлика та Миронівки. Підтримати спортсменів прийшли представники влади міста — міський голова Віталій Савенко, його заступники Олександр Шпиль, Світлана Паришкура та близько тисячі миронівців і гостей міста. Юні футболісти запекло боролися за перемогу. Нагороджував учасників та переможців Олександр Жукотанський. Кубок першості, відзнаку, медалі та подарунки у вигляді комплектів спортивної форми та набору м’ячів він вручив команді з Кагарлика, другими стали богуславці, третє місце посіли миронівські футболісти. Із запалом відіграли й дорослі команди з Кагарлика, Миронівки та збірна команда Стайки-Ржищів. Олександр Васильович зауважив, що підтримка спорту — одна з головних його задач. Також висловив сподівання, що такий захід матиме продовження і надалі, бо спортивна нація — це здорова нація, це рух уперед, бажання
досягти цілі. Фестиваль футболу виявився справжнім святом для миронівців, організованим Олександром Жукотанським. Упродовж усього заходу для найменших уболівальників діяли безкоштовні батути, машинки, усіх пригощали прохолодним квасом та морозивом. Також усім, хто завітав на свято футболу, пропонували зробити малюнок хною. Цікавою частиною програми став виступ місцевих артистів і лотерея, у якій
взяло участь 700 учасників, серед яких розіграли понад 50 цінних подарунків. Це м’ячі — невід’ємний атрибут футболу, навушники, селфі-палки та флешки. Попри те, що не кожному пощастило в розіграші призів, усі поверталися з міського стадіону задоволені, адже позитивні емоції та гарний настрій — найцінніший подарунок.
Під час фестивалю Олександр Жукотанський зустрівся з довгостроковим спостерігачем OБСЄ Марком Уоллером, який перебуває в Миронівці в рамках місії спостереження за виборами до парламенту-2019.