Хворих на коронавірус не зафіксовано, автомобілі з гучномовцями в місті та повні полиці в магазинах. 12-й день карантину в Богуславі.

23 Березня 2020 18:41

Стабільною та незмінною залишається ситуація щодо стану захворювань в Богуславському районі.

Осіб з захворюванням на COVID-19 не зафіксовано. Сьогодні на стаціонарному лікування в ЦРЛ перебуває троє хворих на пневмонію.  Під час вихідних днів до центру первинної медико-санітарної допомоги до сімейного лікаря зверталось 158 осіб. З ознаками гострого распіраторного захворювання 30 громадян,  в тому числі 11 дітей.

Осіб, які повернулись із-за кордону, або тих, кому відомо про повернення таких, органи місцевого самоврядування просять  звернутись за телефоном 097 756 43 32. Така інформація розміщена на сайті Богуславської РДА. Відповідне рішення прийняли на засіданні постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій аби моніторити стан епідемічної ситуації на території Богуславського району.

Крім того, відтепер у місті курсують автомобілі державної служби з надзвичайних ситуацій та поліції з гучномовцем. Зокрема, поліцейські та рятувальники проїжджають місця потенційних скупчень людей та інформують щодо запобігання захворюваності на коронавірус та дотримання необхідних правил в період надзвичайної ситуації. Закликають громадян не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей; під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше двох метрів та дотримуватись заходів особистої гігієни. Детальніше про те як проводили превентивні роботи працівники поліції на вихідних розповідає прессекретар Наталя Ступацька.

«Протягом вихідних працівники Богуславського відділення поліції повторно робили обхід розважальних закладів, господарських, спортивних та автомагазинів, магазинів одягу та взуття, дитячих магазинів з метою перевірки. Під час перевірки за вихідні порушень виявлено не було. Також працівники Богуславського відділення поліції перевірили продуктові магазини та нагадали всім про дотримання правил безпеки в режимі карантину. Також працівники Богуславського відділення поліції проводили роз’яснювальну роботу з особами похилого віку та дітьми щодо дотримання правил карантину. Особам похилого віку допомагали з доставкою продуктів та ліків».

Наші журналісти продовжують слідкувати за ситуацією в продуктових магазинах та аптеках міста. Так сьогодні продуктів харчування на полицях магазинів вдостальОднак, помітно збільшився попит на борошно, крупи сіль цукор та молочні продукти. Від ранку біля супермаркетів спостерігаються чималі черги, люди здебільшого не дотримуються дистанції . В аптеках відсутні захисні маски, антисептики та парацетамол. Втім, марлеві захисні маски можна придбати в магазинах фабрики Ярослав по 13 грн за шт. Антисептики  у вільному продажу в магазинах Аврора.