Викид нечистот в річку Рось

26 Травня 2018 09:08

Викид нечистот в річку Рось по вулиці Мисайлівській, що в Богуславі, стався вчора пообіді. Повідомлення про це надійшло на гарячу лінію радіостанції БогуславFM від жительки міста Галини Бойко. На місці події наші кореспонденти зафіксували, як працівники Богуславводоканалу зливали нечистоти, які накопичилсь на каналізаційно – насосній станції. Про причини таких дій розповів працівник КП “Богуславводоканал”:

На місце аварії прибуло керівництво КП “Богуславводоканал”, працівники поліції, держспоживслужби, а також представники Басейнового управління річки Рось в місті Богуславі. Про подальші дії водоохоронної організації розповідає  інженер Олександр Махиня:

Водночас, в неофіційному коментарі нашій радіостанції представники міськради повідомили – вся каналізаційна система старої частини міста через зношеність перебуває в аварійному стані. Тож комунальні служби опинились у безвихідній ситуації. Перед ними постав вибір – або скидати нечистоти в річку, або залишити пів міста без водопостачання. На оновлення ж мереж необхідні мільйони гривень, яких у міста просто немає.