“Сільське господарство – рушійна сила економіки” – О. Жукотанський.

02 Липня 2019 12:23

Олександр Жукотанський: «Хочу, щоб агросектор в Україні та нашому регіоні зростав і розвивався»
Розвиток сільського господарства повинен лежати в основі економічного відродження Київщини та країни в цілому. Таку думку висловив кандидат у народні депутати України в 93-му окрузі Олександр Жукотанський на зустрічі з трудовим колективом Приватного акціонерного товариства «Агрофорт».
Як нагадав політик, за результатами 2018 року експорт продукції АПК склав уже понад 37% від загального об’єму поставок з України. При цьому українську продукцію купує сьогодні не лише ЄС, а й країни Азії, зокрема Індія, Китай та африканські держави. Найбільші імпортери української агропродукції — Нідерланди, Німеччина, Іспанія та інші.
«Україні є чим пишатися. Ми здатні прогодувати не лише себе, а й забезпечити продуктами інші країни. Але дуже важливо, щоб такий темп зберігався і надалі. І в нашому районі, і в країні. Треба ще більше підтримувати фермерство та дрібних сільгоспвиробників. Вони показали, що теж можуть виробляти чи вирощувати продукцію з високою доданою вартістю», — сказав він.
Олександр Жукотанський на власному досвіді переконався, що зусиль самих тільки аграріїв сьогодні не вистачить, аби вітчизняний АПК повністю розкрив свій потенціал. Для цього потрібно оновити українське законодавство, стимулювати малих і середніх фермерів, перезапустити програми розвитку регіонів і сіл.
«Саме тому як фаховий економіст та сільгоспвиробник я впевнений — зміни потрібні на законодавчому рівні. Оновлення законів, що стосуються сфери АПК, зможуть пришвидшити зростання агросектору. Саме тому я іду в Раду, щоб використати свій досвід, знання і вміння в цьому напрямку. Хочу, щоб агросектор в Україні та нашому регіоні зростав і розвивався. Особливо в сільській місцевості», — зазначив кандидат.
Нагадаємо, що ПрАТ «Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів», яке очолює Олександр Жукотанський, стало успішним у тому числі й завдяки технічним новаціям, сучасним рішенням, проектам з енергоефективності.
Ці успішні напрацювання та досвід треба використовувати й на державному рівні — вважає кандидат.