17 07 2019

Олександр Жукотанський: «Потрібно створювати робочі місця, піднімати села й ухвалювати закони для захисту інвестицій».

17 Липня 2019 12:54

В Україні після перемоги Володимира Зеленського з’явилася надія, що соціальна та економічна ситуація в країні покращиться, а розпочаті реформи нарешті запрацюють на користь людей. Про це заявив кандидат у народні депутати в 93-му окрузі Олександр Жукотанський на зустрічі з мешканцями села Кузьмінці Кагарлицього району, коментуючи причину свого висування на виборах. Одним із частих питань, які ставлять люди Жукотанському під час його поїздок у села району, є те, чому успішний господарник усе-таки йде в Раду. І
чиї інтереси він там буде представляти. Жукотанський відповідає так:

«Я вирішив піти в парламент після перемоги Володимира Зеленського. У країні справді з’явилася надія, і я її хочу
підтримати. Я пропоную себе як інструмент, щоб вирішувати проблемні питання нашої громади. І бути мостиком між вами та законодавчим органом».

За словами кандидата, для нього особисто настав такий момент, коли приватне благо та успіхи не приносять особливої радості. У той час як його земляки стикаються з багатьма труднощами.

«Мені хочеться, щоб усі люди нашого регіону мали перспективи і стабільність. Я маю бажання змінити ситуацію, щоб усім мешканцям 93-го округу було добре і їхнє життя покращувалося. Маю 21 рік досвіду роботи і бажання бути корисним для вас. У Раду йду працювати, щоб міняти країну та наш округ на краще», — сказав кандидат.

На зустрічі в селі Слобода Жукотанський обговорив земельну реформу. Це питання теж турбує багатьох селян округу. Кандидат заспокоїв слобідців і зазначив, що зараз знімати мораторій на продаж землі не можна. Цю реформу треба якісно підготувати. І він як економіст та досвідчений господарник знає, що саме треба зробити для цього в Раді.

«Земельну реформу варто проводити тільки з урахуванням інтересів селян. Повинні бути державні гарантії, земельний банк, обмеження щодо купівлі землі та механізми захисту сільських громад», — сказав він.

У селах Деміївщина й Сущена на зустрічах із Жукотанським місцеві ставили питання міграції молоді та зайнятості.

«Потрібно створювати робочі місця, піднімати села, ухвалювати закони для захисту інвестицій. Тоді ситуація зміниться, і села будуть
розвиватися. А сільська молодь матиме майбутнє», — відповів політик.

А на зустрічах Жукотанського з працівниками підприємства «Прес-1» (Кагарлик) і заводу «Радіатор» (Ржищев) кандидат презентував свою економічну програму та кроки в разі обрання в парламент. Політик зазначив: щоб подолати кризу в економіці, спершу мають запрацювати економічні закони. Тоді вдасться посилити соціальний захист людей. А він особисто готовий працювати в Раді над якісними законами та оновленням законодавства в інтересах округу і країни.