Олександр Жукотанський: пенсійна реформа потребує негайного перегляду

25 Червня 2019 09:25

На зустрічі кандидата в народні депутати Олександра Жукотанського з працівниками «Миронівського хлібоприймального підприємства» говорили переважно про реформи. Особливо хвилювало пенсійне питання.
Соціальне забезпечення після виходу на пенсію вкрай погане — скаржилися кандидату під час зустрічі. Усі підвищення, які відбувалися протягом останніх років, — то краплина в морі. І вони ніяк не могли наздогнати тарифи, що постійно зростають, ціни на продукти, ліки, проїзд у транспорті. Економити доводиться на всьому. І така ситуація по всій країні.

«Я розумію людей, які або вже вийшли на пенсію, або чекають на неї. Вони праві. Пенсійну реформу провели поспіхом. А підвищення виплат пенсіонерам з’їдають високі ціни практично на все. Особливо боляче питання пенсій стоїть у селах і малих містечках. Не все зрозуміло з пенсійним страхуванням. Тому ця реформа, як і медична, потребує не просто доопрацювання, а перереформування. І це теж завдання для кожного депутата нового парламенту. Уже стільки помилок наробили, що доведеться їх виправляти», — говорить Олександр Жукотанський.

Він зазначив, що селяни та хлібопекарні повинні отримувати справедливі соцвиплати. Одні вирощують зернові та збирають урожай, інші випікають хліб, який потім потрапляє на полиці магазинів.

«У соціальному захисті цих трударів мають бути зацікавлені всі. Бо хліб купують не тільки жителі сіл, а й мешканці мегаполісів і ті ж депутати та міністри, які пишуть закони й видають постанови. Тому соціальний захист селян, хлібопекарів, переробників сільгосппродукції має велике значення. Щоб, вийшовши на пенсію, їм вистачало коштів на гідне життя, нарахування повинні зростати пропорційно до цін», — наголосив Жукотанський і додав, що за жебрацькі пенсії та бідних пенсіонерів можновладцям має бути соромно.

Як досвідчений топ-менеджер крупної компанії він знає, як вирішувати завдання із соціальним забезпеченням людей та за рахунок чого можна підвищувати зарплати для працівників.