Феєричне свято від кандидата в депутати.

08 Липня 2019 10:43

Феєричне свято Івана Купала для богуславців і гостей міста влаштував Олександр Жукотанський

На площі ім. Ярослава Мудрого теплого літнього вечора для дітей організували цікаві майстер-класи з гончарства, виготовлення ляльки-мотанки та виробів із ниток. Решта присутніх брала активну участь у розважальній програмі та інтерактивах від ведучого. Потім гарний настрій богуславцям дарував музичний гурт Chica-band. До святкування долучився кандидат у народні депутати в 93-му виборчому окрузі, куди входить і Богуславський район, Олександр Жукотанський. Він зазначив, що кожна громада повинна мати достойні умови не тільки для роботи, а й для відпочинку:

«Я дуже хотів би побажати нам усім, щоб наше життя покращилося, щоб воно було якіснішим, безхмарним. Безумовно, і щоб воно було без війни, яка сьогодні є. Усе в наших руках. Я маю честь привітати вас із сьогоднішнім святом. Хай у нас щастя буде всюди. Я вас дуже люблю і запрошую все-таки зробити свій правильний вибір, наша країна повинна бути успішною. Щастя вам, зі святом вас і гарного настрою!»

Любителів запальних танців розважав діджей однієї з відомих радіостанції країни. Ще одним сюрпризом від Олександра Жукотанського було пінне шоу, від якого присутні були в захваті.

Про найцікавіше — у сюжеті нашої кореспондентки Юлії Пахлеванян: