«Для повноцінного функціонування кожної галузі в країні, в тому числі і медичної, повинні запрацювати закони, чесно і для всіх», – Олександр Жукотанський.

12 Липня 2019 08:39

Проблеми якісного медичного обслуговування та шляхи створення гідних умов для роботи лікарі – такі питання порушували медпрацівники під час зустрічі з кандидатом у народні депутати у 93 виборчому окрузі Олександром Жукотанським. Кандидат у народні депутати поспілкувався з лікарями центру сімейної медицини та медиками центральної райлікарні. Та об’єднують їх спільні проблеми – низька заробітна плата, недостатня кількість працівників, застаріле або зовсім відсутнє обладнання та незадовільний стан відділень. Як зазначив Олександр Жукотанський, вирішення цих проблем лежить на поверхні – закони повинні запрацювати , чесно і для всіх:
«Я так розумію, має бути закон для всіх і закон для кожного. Для кожного з певними можливостями. Якщо буде закон, який буде гарантувати право власності, відповідно буде привабливість з точки зору внесення інвестицій, в будь-якому регіоні. Якщо будуть інвестиції – будуть робочі місця, будуть робочі місця – буде конкуренція робочих, а конкуренція – це заробітна плата, водночас заробітна плата – це податки. Все циклічно. Потрібно забезпечувати умови, щоб у людей були можливості». Зазначимо, Олександр Жукотанський провів вже понад 100 зустрічей з жителями 93 округу, куди входить і Богуславський район. Як зазначив сам кандидат, кожна думка для нього важлива, а озвучені проблеми потребують вирішення, чим він і займатиметься у парламенті.