Богуславська ЦРЛ відтепер з тестами на коронавірус. Хворих в районі наразі не зафіксовано.

26 Березня 2020 20:24

Хворих на коронавірус у Богуславському районі наразі не зафіксовано. Про це повідомив виконувач обовязків директора Центральної районної лікарні  Валентин Шинкаренко. Попри чутки, які ширяться у соцмережах і серед богуславців, про пацієнтів з підозрами на коронавірсну інфекцію, пан Шинкаренко запевняє – на стаціонарному відділенні нині перебувають лише хворі на пневмонію та ГРВІ:

«Нікого в Білу Церкву ще не везли. В мене немає такої інформації. Два з пневмонією і поступив один з ГРВІ. Тест робили тому, хто у інфекційному відділенні – негативний. Він продовжує лікуватися від пневмонії»

Нагадаємо, напередодні 50 тестів на коронавірус надійшли до Богуславської центральної районної лікарні. В яких випадках їх будуть використовувати, вирішуватиме вже безпосередньо лікар. Ці тести дають змогу визначити наявність вірусу відразу.

Додамо, до центру первинно медико санітарної допомоги протягом минулої доби звертались 103 особи. З симптомами гострої распіраторної вірусної інфекції 27 людей, в тому числі 9 дітей та 18 дорослих.

Крім того, як повідомляє Богуславська райрада на Facebook сторінці, один з депутатів обласної ради передав захисні маски для потреб медзакладів.

Богуславське відділення поліції продовжує стежити за дотриманням карантину у громаді. Станом на сьогодні, правопорушень щодо цього, за даними поліції, не зафіксовано.

Тим часом працівники товариства ЖЕК «Богуслав» продовжують проводити обробку під’їздів багатоквартирних будинків, які знаходяться в управлінні підприємства, дезінфікуючими засобами. Про це повідомив керівник підприємства у Facebook.

Наші кореспонденти і надалі продовжують щоденні рейди аптеками та магазинами міста, аби моніторити ситуацію із наявністю засобів індивідуального захисту. У аптеці за адресою Франка,6 (приміщення колишнього кооператора) у продажі є маски вартістю 20 грн та латексні рукавички, у аптеці у торговому центрі «Маяк» є антисептики великого об’єму з розприскувачами вартістю 200 грн. У аптеці при ЦРЛ маски мають з’явитися у наявності протягом дня. Антисептики є в наявності у магазині Аврора у центрі міста ціною 33 грн.

Щодо продуктів харчування – у супермаркетах міста всі продукти у наявності у достатній кількості.