Богуслав-FM буде допомагати всім хто потребує допомоги під час карантину! Як пройшов 15-й день вимушених канікул на Богуславщині?

27 Березня 2020 20:13

Станом на сьогодні в Богуславському районі хворих на коронавірус не зафіксовано. Про це повідомляє ЦРЛ. На стаціонарному лікуванні з пневмонією перебуває одна людина, ще 8 з гострими распіраторними хворобами. До ЦПМД зверталося 69 осіб, з них 13 хворих на ГРВІ в тому числі 7 дітей.

Наші журналісти продовжують слідкувати за ситуацією в міських продуктових магазинах та аптеках. Так наразі в місцевих супермаркетах, ситуація залишається стабільною, товарів на полицях вдосталь. Водночас, спостерігається вже традиційний підвищений попит на такі продукти як борошно, цукор, сіль так крупи. Втім, постачальник заспокоюють, товар поповнюється систематично.

В аптеках, медичних масок та антисептиків знайти не вдалося, водночас у вільному продажу є стерильні рукавиці. Між тим в магазині «Ярослав» по вул Миколаївській маску можна придбати за 13 грн. Також стало відомо антисептики зявились в продажу в аптеці навпроти війскомату. а ще декілька тестів на коронавірус, їх вартсть становить понад 500 грн за шт.

Волонтерську акцію започатковує радіостанція «Богуслав-FM». Відтепер ми допомагатимемо усім, хто опинився в складних обставинах під час карантину. Силами волонтерів ми доставлятимемо ліки, продукти та товари першої необхідності одиноким пенсіонерам, людям з інвалідністю, малозабезпеченим та усім, хто справді потребує допомоги. Тож закликаємо об’єднатися тих підприємців, які хочуть долучитися до нашої ініціативи та можуть допомогти харчами, ліками, засобами індивідуального захисту, пальним або ж підтримати фінансово. Також просимо небайдужих повідомляти про людей, які потребують допомоги. Зокрема телефонувати нам за номером 098 000 43 28 або писати у Viber за номером 098 0 977 977.