15 04 2020

25 комплектів індивідуального захисту отримав Богуславський центр первинної медико-санітарної допомоги!

15 Квітня 2020 17:44

25 комплектів індивідуального захисту на загальну суму близько 20 тисяч гривень сьогодні передав представник Миронівського заводу круп та комбікормів Олександр Чепурний Богуславському Центру первинної медико-санітарної допомоги:

«Наш керівник Жуконтанський Олександр Васильович, аналізуючи проблемну ситуацію, яка на сьогоднішній день склалася із захворюваністю на коронавірус вирішив надати допомогу саме для первинної ланки медичної допомоги Богуславського району. Так як це основні люди які на сьогоднішній день приймають виклик, перші зустрічаються з хворими, приймають на себе небезпеку. І ця необхідність в допомозі була викликана тим, що значна кількість працюючих нашого підприємства, що працює на заводі МЗВКК і ми піклуємося про наших працівників. І взагалі концерн МХП він проявляє  велику допомогу в подоланні цієї проблеми, тому ми виділяєм цю посильну допомогу для того, щоб ми разом всі могли подолати цю проблему»

Директорка Центру Валентина Пивовар із вдячністю прийняла допомогу від агрохолдингу МХП та зазначила, що тепер працівники первинної ланки повністю забезпечені індивідуальними засобами захисту:

«Ми дуже вдячні за турботу про нас. Спільно ми поборемо ту коронавірусну ситуацію, яка склалася в нашій Україні всі разом. Дуже приємно відчувати те надійне плече, і ту підтримку, і турботу, яка сьогодні є у наших підприємців про заклади охорони здоров’я. Знаючи, що в закладах охорони здоров’я складна сьогодні фінансова ситуація і отакий є дефіцит дійсно із засобами індивідуального захисту. Костюми дуже чудові! Чим чудові, що вони і бахіли високі включають в себе, і окуляри захисні, і рукавички, і респіратор. Тобто медичні працівники наші, які будуть виїжджати на забор біоматеріалу до наших пацієнтів сьогодні захищені»