14-й день карантину в Богуславі. Звітує Центральна Районна Лікарня.

25 Березня 2020 20:25

Богуславська Центральна Районна Лікарня звітує, станом на сьогодні в районі хворих на коронавірус не зафіксовано.

Ситуація  залишається стабільною та незмінною. На стаціонарному лікуванні перебуває двоє хворих на пневмонію. За останню добу до Центру первинно медико санітарної  допомоги до сімейного лікаря звертались 117 осіб. З симптомами гострої распіраторної вірусної інфекції 21 особа, в тому числі 8 дітей.

 Проводити дезінфекцію під’їздів в міських багатоповерхівках. Таке рішення прийняли на засіданні комісії по надзвичайних ситуаціях. Втім поки що такі роботи не проводитимуть, адже в цьому немає необхідності, зазначив начальник Держпродспоживслужби, в Богуславському районі Володимир Гризун. Водночас наголосив, керівники ОСББ та ЖЕКу таки мають забезпечити проведення певних дезінфекційних заходів:

«Потрібно щоб проводилася дезінфекція під’їздів: це миття з дезінфікуючими розчинами під’їздів, протирання поручнів. Це потрібно робити постійно. Але таку дегазацію, яку потрібно робити обприскувачами чи іншими засобами – поки що не потрібно робити. Так вирішили на засіданні комісії. Але ми повинні бути готові щоб проводити такі заходи»

Втім, до проведення дезінфекційних робіт наразі в районі готуються, додав Володимир Гризун:

«Якщо виникне така необхідність – то будуть куплять: чи це ОСББ чи служби які будуть проводить. Це ми готуємося до цього. Якщо буде така необхідність – будемо проводити. Але необхідно закупити ці обприскувачі, якими будуть проводити. Бо в Держспоживслужбі є бензообприскувачі. Але такими обприскувачами можна проводити дезінфекцію лише за приміщення». 

Щодня наші журналісти продовжують слідкувати за ситуацією в міських продуктових магазинах та аптеках. Так, від учора в магазині АТБ діє година виключно для пільгових категорій населення.  А саме з 9 до 10 години обслуговуватимуть лише пенсіонерів, людей похилого віку, ветеранів, осіб з інвалідністю та дітей інвалідів. Решта громадян мають змогу придбати продукти в будь-який час, але дотримуючись черги. Адже в торговий зал впускають не більше 10 осіб. Водночас продуктів харчування в продажу наразі вистачає.

Медичні маски сьогодні можна придбати в аптеці за адресою Франка 2, в ТЦ Маяк, за одиницю правлять 16.50 грн. Втім, антисептики та парацетамол сьогодні в міських аптеках було знайти важко.