Юлія Цісаренко

Моє ім’я: Юлія Цісаренко

Святкую день народження: 16 червня

Моя робота цікава тим, що:  кожень день нова історія, нові емоції, нові люди, успіхи і невдачі. З моєю роботою ніколи не заскучаєш, це 100 відсотків!)

В житті я б хотіла спробувати:  хочу навчитися танцювати танго…в Аргентині! Хочу лежати на березі океану слухати хвилі, і дивитися на зірки… Хочу опинитися на вершині якоїсь високої гори і закричати щодуху ааааааааааа!!! Ще хочу навчитись медитувати!

Декілька слів про себе: Я ніколи не думала що буду працювати на радіо! Коли вперше поринула вроботу журналіста, зрозуміла як це цікаво! Хоча й не легко. Проте я – творча особистість, люблю відкривати для себе нові горизонти, дізнаватись щось нове. Обожнюю спілкуватися з людьми, які дарують мені позитивні емоції, надихають мене творити. Я народилася в Богуславі і живу тут, тому щиро вболіваю за своє місто і пишаюся своєю місією, розповідати людям новини, висвітлювати події що відбуваються. Знаю – «Хто стукає, тому завжди відкривають», тому впевнена, тільки наполеглива праця нашого молодого, енергійного і творчого колективу приведе до успіху нашої спільної справи на «Богуслав FM»!

Ведучі